Budowa domów jednorodzinnych

Budowa domów jednorodzinnych

Budowa domu jednorodzinnego to nie lada wyzwanie, jednak z pomocą naszej firmy, jako głównego wykonawcy, zadanie wybudowania domu jednorodzinnego będzie dużo łatwiejsze. Inwestycja taka staje się prostym i uporządkowanym procesem, który z całym zaufaniem można powierzyć naszym fachowcom. Przede wszystkim budowa wykonana jest przez naszą firmę od A do Z. Pomagamy również po zakończeniu budowy pod klucz i załatwiamy niezbędne formalności u Inspektora Nadzoru Budowlanego.

Mieszkanie w domu jednorodzinnym ma wiele zalet, o których lokatorzy bloków mogą jedynie pomarzyć. Przede wszystkim duża prywatność, nieograniczone możliwości aranżacyjne i szansa na relaks w przydomowym ogrodzie. Budowa domu jednorodzinnego w Warszawie lub jej okolicach może Państwu pozwolić na oderwanie się od miejskiego zgiełku i stworzenie spokojnego i zacisznego miejsca do życia. Dzięki doświadczeniu w branży budowlanej i zamiłowaniu do energooszczędnych rozwiązań, nasza firma jest w stanie sprawnie i solidnie przeprowadzić Państwa przez cały ten skomplikowany proces.

Projekty domów jednorodzinnych Pruszków – Dom jednorodzinny z antresolą i garażem dwustanowiskowym
metraż: 218 m2, nazwa projektu: Doskonały 3 wersja lustrzana, pracownia: Domy z wizją

Dom jednorodzinny z antresolą i garażem dwustanowiskowym 

Firma budowlana Budowa domów jednorodzinnych – budujemy domy jednorodzinne w Warszawie i  okolicach.

 

Naszym głównym celem przy budowie domów jednorodzinnych jest przede wszystkim dobro klienta, dlatego wszystkie ważne aspekty, zawsze ustalamy przed podjęciem strategicznych kroków w przedsięwzięciu budowy domu.

Mając duże doświadczenie, jesteśmy w stanie szybko reagować na otaczające nas warunki podczas całego procesu inwestycyjnego.

Wiemy również jak sprawnie i szybko załatwić oraz dopilnować wszelkich formalności towarzyszących harmonogramom budowy domu jednorodzinnego.

 

 

 

Budowa domów jednorodzinnych krok po kroku

Po zakupie działki i wyborze projektu kontaktujecie się Państwo z nami.

1. Przygotowujemy ofertę wstępną, następnie ofertę szczegółową wraz z umową.

2. Podpisujemy umowę na budowę domu oraz załatwianie wszelkich formalności.

3. Załatwiamy formalności.

4. Organizujemy przyłącza.

5. Budujemy Stan Surowy Otwarty wraz z pokryciem dachu.

6. Budujemy do Stanu Deweloperskiego. W między czasie ustalamy szczegóły do Stanu pod Klucz.

7. Budujemy Stan pod Klucz.

8. Odbieramy inwestycję.

9. Przekazujemy Państwu klucze.

 

Budowa domu jednorodzinnego korzyści

Z jednej strony zaoszczędzenie na kosztach utrzymania mieszkania w bloku.
Z drugiej strony, jeśli budownictwo nie ma systemu wkładów, istnieje limit ceny za metr kwadratowy nieruchomości mieszkalnej. Dlatego, aby móc skorzystać z dopłat, należy wybrać projekt domu, którego koszt budowy nie przekracza limitu cenowego.

 

Budowa domu jednorodzinnego oszczędności

Oszczędzanie pieniędzy na budowie domu w fazie remontu to kwestia gustu, ale przede wszystkim samodyscypliny. Zakładając w wariancie standardowym tanie podłogi i płytki w łazience, tylko w niezbędnej ilości, koszt wynosi 1000 zł/m². Średni koszt wykończenia domu z wyższej półki to 3000-5500 zł/m². Można to zrobić taniej! 20 tys. zł może elegancko urządzić małą łazienkę. 50 tys. zł i więcej, jeśli zdecydujemy się na marmurowe i złote przyciski do WC to już za mało. To samo dotyczy wykończenia podłóg, wyboru mebli kuchennych, wyboru schodów. Niedrogie panele trójwarstwowe lub elastyczne kosztują ok. 50 zł/m² i można je układać samodzielnie. Parkiet egzotyczny kosztuje nawet 300-500 zł/m², a parkieciarzowi trzeba będzie zapłacić co najmniej 200 zł/m².

Budowa domu jednorodzinnego może przynieść wiele korzyści.

Projekty domów jednorodzinnych w indywidualnych projektach mają wiele zalet. Budowa własnego domu daje nam wiele satysfakcji i przestrzeni. Wybierając domy jednorodzinne, możemy obniżyć koszty budowy i eksploatacji. Należy wybrać dobry projekt, mądrze zaplanować budowę i w krótkim czasie można cieszyć się własnym domem.

Ten działający system budowy domów jednorodzinnych oferuje wielu inwestorom dwie bardzo ważne cechy. Pierwszą z nich jest spokój i satysfakcja. Od dawna wiadomo, że budowa domu jednorodzinnego to jedno z największych przedsięwzięć. Możemy mieć nieocenione poczucie spełnienia, jeśli sami wykonaliśmy pewien zakres prac inżynierskich i mamy nad tym kontrolę. Kolejną kwestią jest oszczędność kosztów. Kontrolowanie każdego aspektu budowy pozwoli nam dokładnie sprawdzić wszystkie możliwe oferty i wybrać tę, która jest korzystna dla naszych portfeli.

Domy jednorodzinne Legionowo

lokalizacja: Legionowo

metraż: 239 m2

nazwa projektu: B11

pracownia: Invest Dom

opis: Mini osiedle z trzema budynkami 4-lokalowymi

 

Budowa taniego domu jednorodzinnego – Domy bliźniacze

Domy w zabudowie bliźniaczej, ze względów na niższe koszty budowy i eksploatacji, są bezsprzecznie wartą uwagi inicjatywą alternatywną dla wolnostojących domów jednorodzinnych. Przede wszystkim znacznie efektywniejsze wykorzystanie wąskich działek budowlanych pozwala na optymalne wykorzystanie powierzchni działki. Domy bliźniaki, podobnie jak zabudowa szeregowa, szczególnie dobrze sprawdzają się w gęsto zabudowanych miastach, gdzie działki budowlane są nie tylko mniejsze, ale również droższe. Aby jednak podjąć właściwą decyzję o budowie domu w zabudowie bliźniaczej, należy poznać najważniejsze informacje dotyczące tego typu budownictwa.

Domy jednorodzinne – Ciesz się stabilniejszą przyszłością finansową

Budowa domu systemem gospodarczym wymaga najpierw przeanalizowania naszych możliwości. Nie opłaca się przeceniać swoich mocy, jako zleceniodawcy. System gospodarczy pozwala nam wprawdzie dostosować tempo budowy do możliwości finansowych inwestorów, ale jest też druga strona – im dłużej trwa, tym drożej. Podczas budowy płacimy podwójnie za nowy dom i mieszkanie, w którym mieszkamy. Musimy ocenić, ile faktycznie mamy czasu na budowę i jak realne jest jej sfinansowanie, biorąc pod uwagę wykończenie i wyposażenie domu oraz zagospodarowanie terenu.

Domy jednorodzinne – Budowanie bliższych relacji z sąsiadami

Sąsiedztwo – można je traktować zarówno jako wadę, jak i zaletę. Sąsiedzi często przysparzają nam trudności, ale w wielu przypadkach są też nieocenioną pomocą. Ci, którzy dzielą z nami dom bliźniaczy, na pewno będą nam bliżsi niż sąsiedzi mieszkający w domu jednorodzinnym za płotem. Warto więc dobrze ich wybrać.

Wywiad z sąsiadami przed budową domu

Często nie doceniamy wagi rozmowy z sąsiadami w poszukiwaniu idealnego mieszkania, które zapewni spokój, równowagę i poczucie bezpieczeństwa. Tymczasem jeden kłopotliwy sąsiad może skutecznie zamienić idyllę w koszmar. Z biegiem czasu okaże się, że sąsiad obok zbiera w mieszkaniu puszki i butelki, sąsiad wyżej rzuca resztki obiadu przez okno, a nocą za ścianą powtarzają się bójki – wywiad przed rozpoczęciem budowy jest bardzo ważny dla naszego późniejszego komfortu w domu jednorodzinnym.

 

Zapraszamy na nasze budowy lub do naszych realizacji.

Jesteśmy generalnym wykonawcą budowy domów jednorodzinnych, domów energooszczędnych, a także budynków usługowych z częścią mieszkalną. Budujemy od ok 20 lat domy jednorodzinne parterowe i piętrowe oraz bliźniacze zabudowy domów. Budujemy praktycznie od stanu zero, do stanu już po wybudowaniu domu. Współpracujemy z wieloma pracowniami architektonicznymi, ale zbudujemy także dom w indywidualnym projekcie architektonicznym. Realizujemy zarówno projekty indywidualne przyniesione przez naszych Klientów, jak i projekty gotowe z pracowni projektowych architektów. Zajmujemy się kompleksową budową domów jednorodzinnych. Nie pozostawiamy swoich Klientów samych sobie, zapewniamy pełną obsługę procesu budowlanego według indywidualnie ustalonych harmonogramów. Budowa domu jednorodzinnego pod klucz za naszym pośrednictwem, odbywa się praktycznie od stanu zero do złożenia dokumentów w odpowiednim urzędzie już po wykonaniu inwestycji.

Poniżej nasze niektóre realizacje.

Pruszków – Projekty domów jednorodzinnych, nazwa projektu: Doskonały 3 wersja lustrzana, pracownia: Domy z wizją – Dom jednorodzinny z antresolą i garażem dwustanowiskowym
metraż: 218 m2

Legionowo – Projekty domów jednorodzinnych piętrowych. Budowa domów jednorodzinnych, metraż: 239 m2, nazwa projektu: B11, pracownia: Invest Dom, opis: Mini osiedle z trzema budynkami 4-lokalowymi, budowa domu jednorodzinnego

Marki  – Projekty domów piętrowych, nazwa projektu: Carmen Magdalena Lux, pracownia: Alexander Studio, opis: Dom jednorodzinny piętrowy z garażem dwustanowiskowym, budowa domów jednorodzinnych, nowoczesne domy jednorodzinne. Metraż: 234 m2

Komorów – Projekty domów piętrowych e-domy, projekt: e162,  budowa domów jednorodzinnych krok po kroku. Metraż 208 m2. Dom jednorodzinny piętrowy, dwie pełne kondygnacje

Lipków – Projekty domów jednorodzinnych – pracownia: Domy z wizją, nazwa projektu: Z charakterem 4, opis: Dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem. Metraż: 239 m2

Izabelin – Projekty domów jednorodzinnych – pracownia: Archon, nazwa projektu: Dom w skrzydlokwiatach 2(2G), opis: Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym, metraż: 244 m2

Otwock – Projekty domów jednorodzinnych – pracownia: AMICUS Piotr Głowacki/u Architekta nazwa projektu: uA23, opis: Dom jednorodzinny piętrowy z garażem dwustanowiskowym, metraż: 205 m2

 

 

Zapraszamy na nasze budowy lub do naszych realizacji.

Zapraszamy również do naszej firmy RENTIRO Wynajem sprzętu budowlanego i usługi koparko-ładowarką | PUR-CONCEPT Izolacje natryskowe pianką PUR oraz DUOTHERM Projekty i wykonawstwo instalacji wewnętrznych


KLIKNIJ BY ZOBACZYĆ
DOKŁADNĄ MAPĘ
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI tel. 663 544 882
e-mail: biuro@poldom.eu
ZNAJDŹ NAS ul. św. Jacka Odrowąża 15,
03-310 Warszawa

    WYŚLIJ NAM WIADOMOŚĆ


    dodaj plik

    (max. wielkość pliku 5MB)
    Akcepuję politykę prywatności