Warszawa Białołęka

Warszawa Białołęka

Lokalizacja: Warszawa Białołęka

metraż: 480 m2

nazwa projektu: Projekt indywidualny

pracownia: AT3Bienias

opis: Dom jednorodzinny z dwoma kondygnacjami oraz basenem wewnętrznym, ponadto dwustanowiskowym garażem.


Warszawa Białołęka – dom jednorodzinny z wewnętrznym basenem.To projekt nowoczesnego domu jednorodzinnego z dwoma kondygnacjami oraz basenem wewnętrznym, ponadto dwustanowiskowym garażem, o efektownie ukształtowanej przestrzeni wewnętrznej. Bryła budynku prezentuje się wyjątkowo atrakcyjnie, przede wszystkim dzięki zastosowanym w projekcie domu detalom architektonicznym.


Basen wewnątrz budynku


Uwagę zwraca przede wszystkim umiejscowiony wewnątrz basen, który stanowi świetną atrakcję nawet na zimowe dni. Ozdobnym elementem architektury budynku jest podwójne zadaszenie, jeden dach budynku zakrywa piętro, a poniżej dachu i piętra jest drugie zadaszenie okrywające część budynku, czyli parter. Natomiast duże przeszklenia, które umieszczono na elewacji ogrodowej to źródło naturalnego światła, które pięknie wypełnia wnętrze, w którym znajduje się właśnie basen. Ponadto dzięki zastosowaniu okien narożnych na piętrze budynku, sypialnie zyskały atrakcyjny element aranżacyjny oraz szerszy widok na zewnątrz.


Dom jednorodzinny z dwoma kondygnacjami oraz basenem wewnętrznym i dwustanowiskowym garażem
Przede wszystkim komfortu dodaje rozległy basen, daje możliwość zorganizowania relaksu wewnątrz budynku, dla całej rodziny. Dlatego w części zadaszonej przylegającej do budynku widać zintegrowaną z budynkiem zabudowę z basenem. Dodatkowo w budynku znajduje się obszerny garaż na dwa samochody i kotłownia. Ponadto wielofunkcyjna i doskonale doświetlona strefa dzienna to wypoczynkowy salon, przeszklona i reprezentacyjna część jadalna oraz duża przestrzeń kuchenna.


Część kuchenna


Przede wszystkim w części kuchennej godnym uwagi jest imponująco prezentująca się okazała wyspa. Swobodnie dostępna z każdej strony, możemy tutaj zaaranżować strefę gotowania z nowoczesnym okapem oraz aneks śniadaniowy. Ponadto wygodne przygotowywanie posiłków umożliwiają obszerne blaty, a w przyległej spiżarni jest dodatkowe miejsce do przechowywania.