Kalkulator budowy domu

Kalkulator budowy domu

Budowa domu to bez wątpienia kosztowna inwestycja, dlatego ważne jest, by dokładnie zaplanować wydatki. Kalkulator budowy domu, który oddajemy do Państwa dyspozycji pozwoli oszacować kwotę, jaka będzie potrzebna do stworzenia wymarzonych czterech kątów. Przyda się on zwłaszcza tym z Państwa, którzy rozważają wzięcie kredytu hipotecznego. Z pomocą naszego narzędzia można również sprawdzić, na jaką inwestycję pozwalają dostępne fundusze.

Warunkiem trafności wyceny domu jest rzetelne wypełnienie wszystkich pól kalkulatora. Najważniejsze kroki to wpisanie metrażu budynku, a także wybranie jednej z dostępnych opcji. Szczególnie dotyczących rodzaju dachu, liczby kondygnacji, a także materiałów na ściany i okna oraz pokrycie dachu. Jeżeli w swoim projekcie planują Państwo posiadanie garażu, również należy zaznaczyć to w odpowiednim polu. Proszę podać adres e-mail, na który wyślemy wycenę, a także wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Rubrykę z nazwą projektu  proszę uzupełnić dowolnie.

Po wypełnieniu wszystkich pól kalkulatora i kliknięciu przycisku „Oblicz i pobierz szacunkową wycenę” pojawi się kosztorys. Zielonym kolorem oznaczona jest całkowita wycena projektu, poniżej jest ona rozbita na poszczególne etapy:

 • stan surowy otwarty, czyli koszt, jaki poniosą Państwo, doprowadzając budowę do momentu, w którym dom będzie miał wybudowane wszystkie ściany nośne, kominy oraz strop nad parterem
 • pokrycie dachu
 • stan surowy zamknięty, czyli doprowadzenie budynku do etapu, w którym będzie on już posiadał kompletną konstrukcję nośną, stropy, drzwi zewnętrzne oraz okna
 • stan deweloperski – etap, w którym dom posiada już otynkowane ściany (zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz), gotową instalację grzewczą, elektryczną i wodno-kanalizacyjną, a także betonowe wylewki na posadzkach

Sporządzenie wyceny z pomocą naszego kalkulatora do budowy domów jest całkowicie bezpłatne i nie zobowiązuje do skorzystania z usług naszej firmy. Kosztorys wyślemy na adres mailowy, który podadzą Państwo w wyznaczonym polu. Pamiętać należy, że jest to jedynie przybliżony szacunek i w zależności od rodzaju projektu może on ulec zmianom.

Wyceń swój dom
Nazwa projektu

Lokalizacja

Powierzchnia całkowita budynku
(uwzględnić powierzchnię wszystkich
pomieszczeń, w tym również garażu,
pomieszczeń gospodarczych, strychu itp..)
Rodzaj budynku

Rodzaj dachu
(jeśli na piętrze są tarasy
nad pomieszczeniami
parteru wybierz dach mieszany)

Garaż

Materiał konstrukcyjny ścian

Rodzaj pokrycia dachowego

Okna

Wycena szacunkowa0,00 zł
w tym:
Stan Surowy Otwarty0,00 zł
Pokrycie dachu0,00 zł
Stan Surowy Zamknięty0,00 zł
okna, drzwi,
bramy garażowe
Stan Deweloperski0,00 zł
Do powyższych cen należy doliczyć podatek VAT zgodnie z obowiązującymi przepisami. Dla domów jednorodzinnych o powierzchni nie przekraczającej 300m2 stosuje się stawkę 8% VAT. Niniejsza wycena ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Na potrzeby kalkulacji przyjęto, że budowa zlokalizowana jest w obrębie Warszawy. W celu poznania rzeczywistych kosztów budowy Państwa domu prosimy o przesłanie nam projektu do wyceny na adres wyceny@poldom.eu.

Akcepuję politykę prywatności

KLIKNIJ BY ZOBACZYĆ
DOKŁADNĄ MAPĘ
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI tel. 663 544 882
e-mail: biuro@poldom.eu
ZNAJDŹ NAS ul. św. Jacka Odrowąża 15,
03-310 Warszawa

  WYŚLIJ NAM WIADOMOŚĆ


  dodaj plik

  (max. wielkość pliku 5MB)
  Akcepuję politykę prywatności