Izabelin domy jednorodzinne – Dom w skrzydłokwiatach

Izabelin domy jednorodzinne
Izabelin domy jednorodzinnelokalizacja: Izabelin

metraż: 244 m2

nazwa projektu: Dom w skrzydłokwiatach 2(2G)

pracownia: Archon

opis: Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym

 

 

[powrót]

Budowa domu jednorodzinnego – dom w skrzydłokwiatach 2(2G)

 

Atrakcyjny, niezwykle funkcjonalny dom w nowoczesnym stylu. W ciepłe dni zadaszony taras przede wszystkim może służyć jako letnia jadalnia. Może również posłużyć jako salon na świeżym powietrzu, powiększając powierzchnię użytkową domu. Ponadto w dużym, przestronnym salonie znajduje się część wypoczynkowa z wygodnymi sofami ustawiona przed kinem domowym. Jest tam też jadalnia i miejsce na relaks przy kominku. Dodatkowo uwagę zwracają duże przeszklenia i narożne okna, które pięknie doświetlają wnętrze.

Zalety projektu – Izabelin domy jednorodzinne 

Natomiast atutem nowocześnie zaaranżowanej kuchni jest szeroka wyspa kuchenna na środku, możliwość wysokiej zabudowy oraz duże powierzchnie robocze. Na parterze znalazło się również miejsce na dodatkowy pokój, przestronny garaż na dwa samochody z osobnym wyjściem oraz kotłownię. Dodatkowo poddasze z wysoką ścianką kolankową pozwala na efektywne wykorzystanie przestrzeni. Z jednej strony sypialnia rodziców została rozwiązana jako osobny apartament z wygodną łazienką i dużą garderobą. Przede wszystkim zastosowanie tu nowoczesnego okna kolankowego gwarantuje doskonałe doświetlenie i przestronny widok. Z drugiej strony dwa pokoje dziecięce są jasne i ustawne, obok których znajduje się ogólnodostępna łazienka, pralnia i garderoba. To przede wszystkim ciekawy dom o wygodnym wnętrzu z nowoczesnymi detalami architektonicznymi.

Podsumowanie – dom w skrzydłokwiatach 2(2G)

Reasumując funkcjonalność domu zapewnia przede wszystkim komfort, jak również spokój jego domownikom. Przede wszystkim rodzina, która zamieszka w domu jednorodzinnym – dom w skrzydłokwiatach 2(2G), będzie mogła cieszyć się zarówno nowoczesnym wnętrzem, jak i połączeniem części ogrodowej tarasu z funkcjonalną powierzchni użytkowej. Odpowiednia aranżacja tarasu powoduje, że projekt – dom w skrzydłokwiatach 2(2G) będzie wymarzonym Państwa domem, czyli miejscem wytchnienia po męczącym tygodniu i miejscem, do którego wszyscy chętnie powracają.

[powrót]

Zapraszamy na nasze budowy lub do naszych realizacji.

Zapraszamy również do naszej firmy RENTIRO Wynajem sprzętu budowlanego i usługi koparko-ładowarką | PUR-CONCEPT Izolacje natryskowe pianką PUR oraz DUOTHERM Projekty i wykonawstwo instalacji wewnętrznych


KLIKNIJ BY ZOBACZYĆ
DOKŁADNĄ MAPĘ
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI tel. 663 544 882
e-mail: biuro@poldom.eu
ZNAJDŹ NAS ul. św. Jacka Odrowąża 15,
03-310 Warszawa

    WYŚLIJ NAM WIADOMOŚĆ


    dodaj plik

    (max. wielkość pliku 5MB)
    Akcepuję politykę prywatności