Legionowo domy jednorodzinne – B11

Legionowo czterolokalowy dom jednorodzinny

domy jednorodzinne legionowo

 

lokalizacja: Legionowo

metraż: 239 m2

nazwa projektu: B11

pracownia: Invest Dom

opis: Mini osiedle z trzema budynkami 4-lokalowymi, czyli czterolokalowy dom jednorodzinny

 

[powrót]

Legionowo czterolokalowy dom jednorodzinny – czterolokalowe domy jednorodzinne

Budowa czterolokalowego domu jednorodzinnego to przede wszystkim ekonomiczny sposób na obniżenie kosztów budowy. Zatem niedrogim rozwiązaniem jest budowa niewielkiego domu jednorodzinnego czterolokalowego właśnie dla 4 rodzin. Dlatego projekt tego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej, składa się z dwóch segmentów, po 2 mieszkania każdy. Projekt jest możliwy do realizacji przede wszystkim na terenie przeznaczonym pod zabudowę jednorodzinną. Dodatkowo oferowane przez nas domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej są lokalami 2-poziomowymi o powierzchni około 75m2 każdy i są bezczynszowe.

Zabudowa bliźniacza z kategorii budynków mieszkalnych jednorodzinnych, to I kategoria obiektów budowlanych

Przede wszystkim koszty budowy są zbliżone do kosztów większego domu jednorodzinnego z garażem. Jednak nieporównywalnie niższy niż koszt budowy 4 oddzielnych domów o powierzchni 75m2 każdy. Dlatego uzyskujemy kompromis ekonomii, dostępności, praktyczności i wygody. Przede wszystkim w każdym mieszkaniu można mieszkać jak w samodzielnym małym piętrowym domu. Dodatkowo latem można korzystać z uroków własnego ogrodu o powierzchni około 150m2. Na przykład można tam zorganizować grill, bezpieczny plac zabaw dla dzieci (ogrodzony), opalanie itp.

Zalety budynku jednorodzinnego, czterolokalowego, w zabudowie bliźniaczej

Dużym atutem również jest możliwość korzystania z uroków zimy przy własnym kominku w salonie. Natomiast funkcjonalna architektura piętra z wysokim poddaszem użytkowym i dodatkowym strychem pozwala na optymalne wykorzystanie wnętrza budynku.

Podsumowując każde mieszkanie o powierzchni około 75m2, posiada salon z kuchnią i wyjściem do ogrodu. Dodatkowo do dyspozycji domowników są 3 sypialnie, garderoba, dwie łazienki, kominek oraz własny ogródek. Natomiast na całość składają się dwie połówki domu w zabudowie bliźniaczej, każda dwukondygnacyjna.

Opis powierzchni użytkowej mieszkania, czyli czterolokalowy dom jednorodzinny

W każdym mieszkaniu znajdują się 4 pokoje, czyli salon i 3 sypialnie, kuchnia i 2 łazienki, wszystkie pomieszczenia rozmieszczone są na dwóch piętrach. Na przykład, na parterze jest salon z kominkiem, jadalnią i wyjściem na własny, kameralny ogród. Ponadto przy kuchni jest wydzielona przestrzeń na spiżarnię/składzik. Natomiast na pierwszym piętrze znajduje się sypialnia rodziców z specjalnie wydzieloną garderobą, słoneczną, dużą łazienką z dużym oknem nad wanną. Są również dwie sypialnie dla dzieci. Dodatkowo jest wysoka ściana kolankowa 2m – sprawia wrażenie pełnego piętra.

Część strychu wydzielona, dla każdego mieszkania

Dodatkowo poddasze jest podzielone na cztery lokale. Na poddaszu jest duże pomieszczenie gospodarcze, osobne dla każdego lokalu.

Ogródek

Natomiast wspólny wjazd umożliwia zagospodarowanie pozostałej części działki na 4 prywatne ogródki dostępne z poziomu każdego z mieszkań. Odpowiednia aranżacja ogrodu, sprawi, że projekt B11 – będzie Twoim wymarzonym mieszkaniem, czyli miejscem odpoczynku po wyczerpującym tygodniu i przestrzenią, do której każdy z przyjemnością będzie wracać.

 

[powrót]

Zapraszamy na nasze budowy lub do naszych realizacji.

Zapraszamy również do naszych firm RENTIRO Wynajem sprzętu budowlanego i usługi koparko-ładowarką | PUR-CONCEPT Izolacje natryskowe pianką PUR oraz DUOTHERM Projekty i wykonawstwo instalacji wewnętrznych


KLIKNIJ BY ZOBACZYĆ
DOKŁADNĄ MAPĘ
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI tel. 663 544 882
e-mail: biuro@poldom.eu
ZNAJDŹ NAS ul. św. Jacka Odrowąża 15,
03-310 Warszawa

    WYŚLIJ NAM WIADOMOŚĆ


    dodaj plik

    (max. wielkość pliku 5MB)
    Akcepuję politykę prywatności