Marki domy jednorodzinne – Carmen Magdalena Lux

Marki domy jednorodzinne
Marki domy jednorodzinnelokalizacja: Marki

metraż: 234 m2

nazwa projektu: Carmen Magdalena Lux

pracownia: Alexander Studio

opis: Dom jednorodzinny piętrowy z garażem dwustanowiskowym

 

 

Inwestycja Carmen Magdalena Lux

Carmen Magdalena Lux to przede wszystkim nowoczesna i reprezentacyjna rezydencja o bogato rzeźbionej w hiszpańskim stylu bryle. Obejmuje ona bezsprzecznie efektowne, różnorodne i funkcjonalne wnętrze. Godne uwagi jest obszerne i dobrze doświetlone pomieszczenie przedsionka, które prowadzi wprost do części wypoczynkowej. Tam, nad jadalnią, unikalna przestrzeń otwiera się efektownie na dwie kondygnacje przez antresolę. Niewątpliwie ważnym elementem architektonicznym jest wykusz, ponieważ wysunięty przed lico bocznej ściany, otwiera jadalnię na piękny, zielony ogród. Od strony frontowej do jadalni przylega wygodna kuchnia zakończona blatem z hokerami, układ ten wykorzystano ze względu na szybkie rodzinne posiłki i spotkania. Natomiast po przeciwległej stronie znajduje się strefa salonu z szerokim narożnym oknem balkonowym prowadzącym do ogrodu. Lokalizacja kominka pozwala cieszyć się nim zarówno w salonie jak i w jadalni.

Budowa domu jednorodzinnego Carmen Magdalena Lux 

Klatka schodowa prowadzi do holu na piętrze, którego antresola otwiera się nad jadalnią. Przede wszystkim to pięknie doświetlone pomieszczenie wyposażone jest w meble wypoczynkowe, pozwalające cieszyć się wspaniałym widokiem z olbrzymiego wykuszu jadalni. Dodatkowo na pierwszej kondygnacji mieści się gabinet z wyjściem na taras. Ponadto na pierwszym poziomie znajdują się cztery sypialnie o różnej wielkości. Główna sypialnia, wydzielona antresolą, posiada niezależną łazienkę i praktyczną garderobę. Reasumując projekt Carmen Magdalena Lux jest nowoczesny, a przede wszystkim funkcjonalny, jego wersja dostępna jest z możliwością podłączenia kotłowni gazowej lub na paliwa stałe.

[powrót]

Zapraszamy na nasze budowy lub do naszych realizacji.

Zapraszamy również do naszej firmy RENTIRO Wynajem sprzętu budowlanego i usługi koparko-ładowarką | PUR-CONCEPT Izolacje natryskowe pianką PUR oraz DUOTHERM Projekty i wykonawstwo instalacji wewnętrznych


KLIKNIJ BY ZOBACZYĆ
DOKŁADNĄ MAPĘ
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI tel. 663 544 882
e-mail: biuro@poldom.eu
ZNAJDŹ NAS ul. św. Jacka Odrowąża 15,
03-310 Warszawa

    WYŚLIJ NAM WIADOMOŚĆ


    dodaj plik

    (max. wielkość pliku 5MB)
    Akcepuję politykę prywatności