Otwock domy jednorodzinne

Otwock domy jednorodzinne uA23
Otwock domy jednorodzinnelokalizacja: Otwock

metraż: 205 m2

nazwa projektu: uA23

pracownia: AMICUS Piotr Głowacki/u Architekta

opis: Dom jednorodzinny piętrowy z garażem dwustanowiskowym

 

[powrót]

Inwestycja uA23

Przede wszystkim inwestycja uA23 to projekt dwukondygnacyjnego, luksusowego domu stworzonego z myślą o dużej rodzinie. Ponadto jest to niezwykle reprezentacyjny i zarazem komfortowy projekt, który skierowany jest do wymagającego inwestora. Przede wszystkim do mieszkańców którzy cenią sobie dobre i nowoczesne rozwiązania architektoniczne. Dlatego dom pokryty jest dachem kopertowym. Natomiast sama konstrukcja domu prezentuje się niezwykle interesująco i wyjątkowo reprezentacyjnie. Na przykład wielkie przeszklenia zapewniają dobre oświetlenie wnętrza. Natomiast na pierwszym piętrze w projekcie uA23, znajduje się duży dzienny salon z jadalnią i otwartą kuchnią. Jest pokój gościnny, który z powodzeniem pełni funkcję gabinetu. Dodatkowo z przedsionka dostępne jest przejście do garażu i pomieszczenia pełniącego funkcję pralni. Ponadto na parterze znajduje się przestronny hol prowadzący do czterech sypialni i przestronnej łazienki. Godnym uwagi jest garderoba przy jednej z sypialni oraz dostęp do balkonu z widokiem na ogród.

Zalety domu jednorodzinnego uA23 

Niewątpliwym atutem tego eleganckiego domu jest przestronność, a zarazem bardzo reprezentacyjny charakter bryły. Dodatkowo jego funkcjonalność architektoniczną podnoszą duże okna od strony ogrodu oraz zadaszony i częściowo zabudowany taras. Przy odpowiedniej aranżacji tarasu może on stanowić prywatny azyl do kameralnych spotkań. Może również być miejscem relaksu np. opalania się na świeżym powietrzu. Dodatkowo atutem tego projektu jest garaż z miejscem na dwa stanowiska, z osobnymi wejściami do wiatrołapu i osobnym do pomieszczenia gospodarczego wewnątrz budynku.

Podsumowanie Otwock domy jednorodzinne uA23

Piętrowy dom jednorodzinny, z garażem na dwa samochody. Niezwykle funkcjonalny i ekskluzywny projekt uA23 to przede wszystkim godne uwagi i reprezentacyjne miejsce dla inwestora ceniącego sobie komfort i nowoczesność. Dlatego też pracownia: AMICUS Piotr Głowacki/u Architekta niewątpliwie zadała sobie wiele trudu, aby zaprojektować uA23, który spełni potrzeby i najśmielsze oczekiwania nabywców domów. Podsumowując, dom jednorodzinny uA23, spełnia optymalnie ważne funkcje, aby zapewnić wygodną jakość życia rodzinie ceniącej luksus. Projekt domu uA23, wykonany w technice murowanej, zapewnia trwałość konstrukcji na wiele lat. Dlatego wykończenie domu elegancką kamienną elewacją, doskonale komponuje się z wielospadowym dachem.

[powrót]

Zapraszamy na nasze budowy lub do naszych realizacji.

Zapraszamy również do naszej firmy RENTIRO Wynajem sprzętu budowlanego i usługi koparko-ładowarką | PUR-CONCEPT Izolacje natryskowe pianką PUR oraz DUOTHERM Projekty i wykonawstwo instalacji wewnętrznych


KLIKNIJ BY ZOBACZYĆ
DOKŁADNĄ MAPĘ
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI tel. 663 544 882
e-mail: biuro@poldom.eu
ZNAJDŹ NAS ul. św. Jacka Odrowąża 15,
03-310 Warszawa

    WYŚLIJ NAM WIADOMOŚĆ


    dodaj plik

    (max. wielkość pliku 5MB)
    Akcepuję politykę prywatności