Rembertów domy jednorodzinne – projekt indywidualny

Rembertów budynek usługowo mieszkalny

Rembertów domy usługowe

 

lokalizacja: Rembertów

metraż: 664 m2

nazwa projektu: Projekt indywidualny

pracownia: Origin

opis: Budynek usługowy z częścią mieszkalną

Rembertów budynek usługowy z częścią mieszkalną – czyli lokale usługowe i mieszkania.

Nowoczesny budynek usługowy z częścią mieszkalną o powierzchni 664 m2. Przede wszystkim jest to projekt indywidualny o zróżnicowanej architekturze i układzie funkcjonalnym. Na rogu budynku znajduje się wejście główne z zadaszeniem, prowadzące do lokalu usługowego na parterze. Wejście do budynku stanowią wykusze w drzwiach zewnętrznych wychodzące na ulicę. Doskonale więc komponują się one z ogólną architekturą budynku. Po przeciwnej stronie budynku znajdują się przeszklone drzwi prowadzące do lokali usługowych, z wejściem bezpośrednio z ulicy.

Drzwi i okna wykuszowe

Narożne wykusze skierowane na ulicę znajdują się na 1 piętrze, podobnie po drugiej stronie budynku. Okna te, wraz z drzwiami zewnętrznymi, stanowią element układu architektonicznego, doskonale uzupełniając się w bryle budynku. Również od strony ulicy, na I piętrze budynku znajduje się mieszkanie z dużym balkonem. Pod balkonem znajduje się garaż z bramą prowadzącą na ulicę. Na pierwszym piętrze znajdują się lokale użytkowe, każdy wyposażony w jedno lub dwa duże prostokątne okna sięgające niemal od sufitu do podłogi. Z tyłu budynku znajdują się dwa osobne wejścia do klatki schodowej, z podjazdem. Znajduje się tam również obszerny parking na kilka stanowisk samochodowych.

[powrót]

Zapraszamy na nasze budowy lub do naszych realizacji.

Zapraszamy również do naszej firmy RENTIRO Wynajem sprzętu budowlanego i usługi koparko-ładowarką | PUR-CONCEPT Izolacje natryskowe pianką PUR oraz DUOTHERM Projekty i wykonawstwo instalacji wewnętrznych


KLIKNIJ BY ZOBACZYĆ
DOKŁADNĄ MAPĘ
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI tel. 663 544 882
e-mail: biuro@poldom.eu
ZNAJDŹ NAS ul. św. Jacka Odrowąża 15,
03-310 Warszawa

    WYŚLIJ NAM WIADOMOŚĆ


    dodaj plik

    (max. wielkość pliku 5MB)
    Akcepuję politykę prywatności