Stara Wieś domy jednorodzinne

Stara Wieś domy jednorodzinne

Dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem, z garażem dwustanowiskowym

 

lokalizacja: Stara Wieś

metraż: 664 m2

nazwa projektu: Dom w maciejkach 2 (G2)

pracownia: Archon

opis: Dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem i z garażem

Stara Wieś dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem, ponadto z garażem dwustanowiskowym

Przede wszystkim Dom w maciejkach 2 (G2) to projekt nowoczesnego domu jednorodzinnego z dwustanowiskowym garażem, o efektownie ukształtowanej przestrzeni wewnętrznej. Dodatkowo o bogatym programie, który zaspokoi potrzeby wszystkich mieszkańców. Poza tym bryła budynku prezentuje się wyjątkowo atrakcyjnie, dzięki zastosowanym w projekcie domu detalom architektonicznym. Uwagę natomiast zwraca ciekawie wkomponowana strefa wejściowa, którą osłania nowoczesna pergola, będąca przedłużeniem wysuniętego do przodu garażu. Ponadto ozdobnym elementem jest odcięcie poniżej dachu, wykończone okładziną, która tworzy kolorystyczny akcent na tle jasnego tynku. Dodatkowo duże przeszklenia, które umieszczono na elewacji ogrodowej to źródło naturalnego światła, które pięknie wypełnia wnętrze. Ponadto dzięki zastosowaniu okien kolankowych na poddaszu, sypialnie zyskały atrakcyjny element aranżacyjny oraz szerszy widok na zewnątrz.

Duży taras z częścią zadaszoną

Przede wszystkim rozległy taras daje możliwość zorganizowania kilku stref relaksu na świeżym powietrzu. Dlatego w części zadaszonej nowoczesną pergolą możemy rozłożyć komplet mebli ogrodowych. Ponadto ładnie doświetlony wiatrołap oddziela część mieszkalną domu od zaplecza gospodarczego, które stanowi obszerny garaż na dwa samochody i kotłownia. Natomiast wielofunkcyjna i doskonale doświetlona strefa dzienna to wypoczynkowy salon, przeszklona i reprezentacyjna część jadalna oraz bardzo duża przestrzeń kuchenna. Dodatkowo niezwykle imponująco prezentuje się okazała wyspa. Przede wszystkim swobodne dostępna z każdej strony, możemy tutaj zaaranżować strefę gotowania z nowoczesnym okapem oraz aneks śniadaniowy. Wygodne przygotowywanie posiłków umożliwiają również obszerne blaty, a w przyległej spiżarni jest dodatkowe miejsce do przechowywania.

Dom w maciejkach 2 (G2) projekt pracowni Archon

Znajdujący się w drugiej części parteru pokój oraz łazienka tworzą zaciszną strefę, która posiada możliwość wymknięcia. Ponadto ażurowe schody prowadzą nas do części prywatnej na poddaszu, gdzie zaprojektowano rozbudowany program użytkowy. Przede wszystkim mieszczą się tutaj trzy przestronne sypialnie, wśród nich apartament rodziców z łazienką i dwoma garderobami. Bardzo komfortowo można zaaranżować wspólną łazienkę z narożną wanną, przeszklonym prysznicem, przewidziano tutaj również saunę. Dodatkowo program poddasza dopełnia pralnia, natomiast znajdujący się nad garażem strych można przeznaczyć na cele mieszkalne. Reasumując „Dom w maciejkach 2 (G2)” należy do kategorii: projekty domów nowoczesnych, a także projekty domów z garażem dwustanowiskowym.

[powrót]

Zapraszamy na nasze budowy lub do naszych realizacji.

Zapraszamy również do naszej firmy RENTIRO Wynajem sprzętu budowlanego i usługi koparko-ładowarką | PUR-CONCEPT Izolacje natryskowe pianką PUR oraz DUOTHERM Projekty i wykonawstwo instalacji wewnętrznych


KLIKNIJ BY ZOBACZYĆ
DOKŁADNĄ MAPĘ
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI tel. 663 544 882
e-mail: biuro@poldom.eu
ZNAJDŹ NAS ul. św. Jacka Odrowąża 15,
03-310 Warszawa

    WYŚLIJ NAM WIADOMOŚĆ


    dodaj plik

    (max. wielkość pliku 5MB)
    Akcepuję politykę prywatności