Warszawa Białołęka domy jednorodzinne – projekt indywidualny

Warszawa Białołęka domy jednorodzinne

Warszawa Bialoleka inwestycja budowlana dom jednorodzinny

 

lokalizacja: Warszawa Białołęka

metraż: 480 m2

nazwa projektu: Projekt indywidualny

pracownia: AT3Bienias

opis: Dom jednorodzinny z dwoma kondygnacjami oraz basenem wewnętrznym, ponadto dwustanowiskowym garażem

Warszawa Białołęka – dom jednorodzinny z wewnętrznym basenem.

To projekt nowoczesnego domu jednorodzinnego z dwoma kondygnacjami oraz basenem wewnętrznym, ponadto dwustanowiskowym garażem, o efektownie ukształtowanej przestrzeni wewnętrznej. Bryła budynku prezentuje się wyjątkowo atrakcyjnie, przede wszystkim dzięki zastosowanym w projekcie domu detalom architektonicznym.

Basen wewnątrz budynku

Uwagę zwraca przede wszystkim umiejscowiony wewnątrz basen, który stanowi świetną atrakcję nawet na zimowe dni. Ozdobnym elementem architektury budynku jest podwójne zadaszenie, jeden dach budynku zakrywa piętro, a poniżej dachu i piętra jest drugie zadaszenie okrywające część budynku, czyli parter. Natomiast duże przeszklenia, które umieszczono na elewacji ogrodowej to źródło naturalnego światła, które pięknie wypełnia wnętrze, w którym znajduje się właśnie basen. Ponadto dzięki zastosowaniu okien narożnych na piętrze budynku, sypialnie zyskały atrakcyjny element aranżacyjny oraz szerszy widok na zewnątrz.

Dom jednorodzinny z dwoma kondygnacjami oraz basenem wewnętrznym i dwustanowiskowym garażem

Przede wszystkim komfortu dodaje rozległy basen, daje możliwość zorganizowania relaksu wewnątrz budynku, dla całej rodziny. Dlatego w części zadaszonej przylegającej do budynku widać zintegrowaną z budynkiem zabudowę z basenem. Dodatkowo w budynku znajduje się obszerny garaż na dwa samochody i kotłownia. Ponadto wielofunkcyjna i doskonale doświetlona strefa dzienna to wypoczynkowy salon, przeszklona i reprezentacyjna część jadalna oraz duża przestrzeń kuchenna.

Część kuchenna

Przede wszystkim w części kuchennej godnym uwagi jest imponująco prezentująca się okazała wyspa. Swobodnie dostępna z każdej strony, możemy tutaj zaaranżować strefę gotowania z nowoczesnym okapem oraz aneks śniadaniowy. Ponadto wygodne przygotowywanie posiłków umożliwiają obszerne blaty, a w przyległej spiżarni jest dodatkowe miejsce do przechowywania.

[powrót]

Zapraszamy na nasze budowy lub do naszych realizacji.

Zapraszamy również do naszej firmy RENTIRO Wynajem sprzętu budowlanego i usługi koparko-ładowarką | PUR-CONCEPT Izolacje natryskowe pianką PUR oraz DUOTHERM Projekty i wykonawstwo instalacji wewnętrznych


KLIKNIJ BY ZOBACZYĆ
DOKŁADNĄ MAPĘ
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI tel. 663 544 882
e-mail: biuro@poldom.eu
ZNAJDŹ NAS ul. św. Jacka Odrowąża 15,
03-310 Warszawa

    WYŚLIJ NAM WIADOMOŚĆ


    dodaj plik

    (max. wielkość pliku 5MB)
    Akcepuję politykę prywatności