Warszawa Wawer domy jednorodzinne

Warszawa Wawer domy jednorodzinne

 

 

 

 

 

 

 

lokalizacja: Warszawa Wawer

metraż: 237 m2

nazwa projektu: Projekt indywidualny

pracownia: Łosiak Siwiak

opis:
Dom jednorodzinny z dwoma kondygnacjami i ponadto dwustanowiskowym garażem

Warszawa Wawer dom jednorodzinny z dwoma kondygnacjami i dwustanowiskowym garażem

To przede wszystkim nowoczesny projekt domu jednorodzinnego z dwoma kondygnacjami i dwustanowiskowym garażem, o efektownie ukształtowanej architekturze przestrzeni zewnętrznej i wewnętrznej. Ponadto bogatym programie, który zaspokoi potrzeby wszystkich mieszkańców. Poza tym bryła budynku prezentuje się wyjątkowo atrakcyjnie, dzięki zastosowanym w projekcie domu detalom architektonicznym. Dodatkowo uwagę zwraca fasada budynku od strony ogrodu, która stanowi innowacyjne rozwiązanie architektoniczne. Ozdobnym elementem architektury budynku jest również duże przeszklenie, które umieszczono na elewacji, to źródło naturalnego światła, które pięknie wypełnia wnętrze. Ponadto dzięki zastosowaniu okien na piętrze budynku, sypialnie zyskały atrakcyjny element aranżacyjny oraz szerszy widok na zewnątrz.

Dom jednorodzinny z dwoma kondygnacjami i dwustanowiskowym garażem

Dodatkowo w budynku znajduje się obszerny garaż na dwa samochody i kotłownia. Również wielofunkcyjna i doskonale doświetlona strefa dzienna to wypoczynkowy salon, przeszklona i reprezentacyjna część jadalna oraz bardzo duża przestrzeń kuchenna. Dodatkowo niezwykle imponująco prezentuje się okazała wyspa. Przede wszystkim dostępna z każdej strony, dlatego możemy tutaj zaaranżować strefę gotowania z nowoczesnym okapem oraz aneks śniadaniowy. Wygodne przygotowywanie posiłków umożliwiają również obszerne blaty, a w przyległej spiżarni jest dodatkowe miejsce do przechowywania.

Pracownia Łosiak Siwiak, czyli domy jednorodzinne z dwoma kondygnacjami oraz dwustanowiskowym garażem.

Projekt indywidualny pracowni Łosiak Siwiak to przede wszystkim niestandardowy nowoczesny projekt z przeznaczeniem dla dużej rodziny. Ponadto konstrukcja bryły o niepowtarzalnym kształcie, znacznie różni się od standardowych domów jednorodzinnych. Dodatkowo nowoczesny a jednocześnie bardzo funkcjonalny projekt, spełnia wszelkie funkcje użytkowe przewidziane dla domów jednorodzinnych. Przede wszystkim bardzo dobrze doświetlona powierzchnia budynku, odciąży budżet domowy, oszczędzając energię.

[powrót]

Zapraszamy na nasze budowy lub do naszych realizacji.

Zapraszamy również do naszej firmy RENTIRO Wynajem sprzętu budowlanego i usługi koparko-ładowarką | PUR-CONCEPT Izolacje natryskowe pianką PUR oraz DUOTHERM Projekty i wykonawstwo instalacji wewnętrznych


KLIKNIJ BY ZOBACZYĆ
DOKŁADNĄ MAPĘ
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI tel. 663 544 882
e-mail: biuro@poldom.eu
ZNAJDŹ NAS ul. św. Jacka Odrowąża 15,
03-310 Warszawa

    WYŚLIJ NAM WIADOMOŚĆ


    dodaj plik

    (max. wielkość pliku 5MB)
    Akcepuję politykę prywatności